خدمات ما - شرکت آتکو (ATECO)

خدمات شگفت‌انگیز شرکت آتیه تجارت اعتماد (ATECO) را از نزدیک بشناسید! با ۱۷ سال تجربه در عرصه‌های گمرکی و بازرگانی، ATECO به شما تضمین می‌کند که تجارت شما با اعتماد و اطمینان پیش خواهد رفت. خدمات گسترده این شرکت شامل ترخیص کالا، مدیریت ارز نیمایی، صادرات و واردات کالا می‌شود. تیم مجرب و قدرتمند ATECO با توجه به تغییرات پویا در بازار، خدمات با قیمت مناسب، شفافیت بی‌نظیر و تسهیل‌های گام به گام را در اختیار شما قرار می‌دهد. ما به افتخار به ارزشها و عوامل توفیق ATECO ایستاده‌ایم و همواره به بهبود و تسهیل در مسائل گمرکی و بازرگانی متعهد هستیم. از آغاز تا انتها، با ATECO اعتماد خود را به اوج ببرید!

ارز نیمایی

ارز نیمایی با قیمتی بین ارز آزاد و دولتی توسط صادرکنندگان به سامانه نیما عرضه می‌شود و برای مصارفی مانند واردات کالای اساسی مصارف ارزی شرکت‌های دانش‌بنیان ، این ارز ثبات بیشتری ایجاد می‌کند و از فساد جلوگیری می‌کند.

امور گمرکی

خدمات گمرکی شامل تشریفات ورود و خروج کالا، اخذ عوارض و حقوق گمرکی، کنترل و نظارت بر کالاهای ورودی و خروجی، مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ارائه تسهیلات به تجار و بازرگانان می‌شود. این خدمات نقش مهمی در تجارت خارجی و اقتصاد کشور دارند.

صادرات واردات

فرستادن کالا و خدمات به خارج از کشور برای کسب درآمد ارزی. صادرات به رونق اقتصادی، اشتغال‌زایی و تولید ناخالص ملی کمک می‌کند و آوردن کالا و خدمات از خارج به داخل کشور برای مصرف یا تولید است. واردات به جبران کمبودهای داخلی کمک می‌کند.

ترخیص کالا

ترخیص کالا به فرآیندی اطلاق می‌شود که طی آن، صاحب کالا با ارائه اسناد و مدارک لازم به گمرک، مجوز ورود کالا به کشور را دریافت می‌کند. این فرآیند شامل تشریفات گمرکی، پرداخت عوارض و حقوق گمرکی، و کنترل و نظارت بر کالا توسط گمرک می‌شود.

به آتکو خوش آمدید ، ما شرکت صادرات واردات هستیم .

جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما ، لطفا با کارشناسان شرکت در ارتباط بوده و از مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید .